Logistilised lahendused

EUROOPA ON LOGISTIKA MÕTTES „PALMAKO KODUAED“

Lisaks tootearendusele ja kõrge kvaliteediga tootmisele hoolitseb Palmako AS terve tarneahela eest oma tehastest turgudeni. Kõige paremini on kaetud fookusturgude logistikavajadused: Saksamaa, Prantsusmaa, Suurbritannia, Itaalia, Skandinaavia, Belgia, Hispaania, Soome ja Eesti. Parim katvus tähendab klientidele kojuveoteenuse pakkumist. Ülejäänud Euroopa riikidesse liigub kaup maantee- või konteinetranspordiga, mõnikord ka puiste kaubalaevaga. Üle mere jäävatesse sihtkohtadesse transportimisel on peamiselt kasutusel konteinerveod kokkulepitud sadamasse või konteineriterminali. Aastas laaditakse Palmako tehastes ligi 400 konteinerit ja üle 3000 autokoorma, välja saadetakse üle 30 000 tonni kaupa ja korraldatakse ligikaudu 5000 kojuvedu. Sealhulgas korraldatakse Palmakost eriveoseid messidele, majamessidele, näidisteplatsidele, müügikampaaniateks jne. Palmako hoolitseb omalt poolt tollimisteenuste eest ja varustab kauba kogu sihtkohta jõudmiseks vajaliku dokumentatsiooniga.

Aiapuit

Palmako pakub rohkemat kui puit. Aiapuidu toodete sortiment on lai ning tooted transporditakse tehastest otse keskladudesse, poodidesse või puiduhoovidesse. Erinevate klientide ja turgude tellimuste kombineerimine võimaldab vedada kaupa regulaarselt ja efektiivselt. Kuigi Palmako aiatoodete müügi tipphooaeg on kevadel ja suvel, tarnitakse kaupu aasta läbi. Veokid teevad teekonnal palju peatusi, lähtudes klientidega kokku lepitud tarnetähtaegadest. Palmako annab oma parima, et tarnida kaupa vastavalt teie ootustele.

Palmakol on oma vahelaod Saksamaal, Prantsusmaal, Rootsis, Belgias, Norras, Suurbritannias ja Hispaanias, et võimaldada kiireid tarneid enimmüüdavatele toodetele. Palmako jaoks on võrdselt oluline kauba kohaletoimetamine nii logistikakeskusesse kui ka lõpptarbija koduaeda. Kohalikud veopartnerid on abiks kojuvedude korraldamisel. Olenevalt turust on kojuvedudel kasutusel kas kraanaga või kahveltõstukiga veok.

Kui toode on Palmako laos olemas, võtab selle tarne Skandinaaviasse aega 1–3 tööpäeva, Kesk-Euroopasse 4–6 tööpäeva ja Euroopa kaugematesse nurkadesse 6–8 tööpäeva. Kohalik kojuveoteenus võtab ligikaudu kaks nädalat, kui toode on kohalikus vahelaos olemas. Kui kaupa vahelaos pole, transporditakse see kõigepealt Eestist sinna. Väiksemad saadetised nagu lisatooted, tootenäidised ja varuosad saadetakse jälgitava kullerteenusega.