Aiasolemise rõõm

Aed – meie side loodusega

Me elame oma elu pöörasel kiirusel keset suurt hulka inimesi ja võõrandume iga päevaga üha enam loodusest. Väljas käimine võtab aega ja raha ning nõuab üldiselt pingutust. Kuid meie iidne loomus ei lepi sellega, et me ei tunne hommikuti rohu lõhna ega näe loojuva päikese valgust läbi puuokste. Kui liikuda mööda pärandiajalugu tagasi, jõuame kiiresti oma eelkäijateni, kes olid talupojad, karjakasvatajad või jahimehed. Linnastumine on inimajaloos uus nähtus. Aed on sageli meie viimane vahetu kokkupuutepunkt loodusega, meeldetuletus ühtsusest, mida meie eelkäijad tundsid ümbritseva keskkonnaga. See tunne on sügavalt juurdunud meie alateadvusesse ning muudab aia olemasolu ja seal veedetud aja meie jaoks oluliseks.

Aiasolemise rõõm

Me kõik soovime leida tasakaalu. Ühelt poolt sunnib tänapäevane tempokas elu meid pidevalt liikuma kiiremini, kõrgemale, kaugemale. Teisalt suunab sisemine vajadus meid otsima ka tõelisi tähendusi, sügavat puhkust ning aeglast õnne. Meelerahu leidmine on tänapäeval suur väljakutse. 

Väga tihti on keeruline leida ruumi, kus lihtsalt olla. Palmako eesmärk on aidata luua Sinu jaoks just selline koht. Aed on paik, kus talletuvad erilised hetked. See on koht puhkuseks, naudinguteks ning lähedastega koosolemisele pühendumiseks. Siin leiad tõelist sisu, taastad jõu ja meelerahu, et taas vastu astuda uutele katsumustele. 

Palmako loodussõbralikud puittooted on valmistatud selleks, et laiendada Sinu väärtuslikku eluruumi ning anda aiale Sinu elus eriline koht. Palmako ei tooda pelgalt aiamaju ega piirdu üksnes terviklike aialahendustega. Palmako valmistab ehedat olemise rõõmu ja loob õdusa ruumi, kus saad taastada oma jõuvarusid või veeta mõnusalt aega koos pere ja sõpradega.

Mitmekesine aed

Meie elus on mitmesuguseid erilisi hetki ja samamoodi mängib aed meie elus erinevaid rolle. See võib olla koht lõõgastumiseks, kus peita end maailma eest. See võib olla kohtumiskoht lähedastega, et arutleda elu üle. Aed võib olla ka koht, kus pühenduda oma hobidele.

Ilus aed annab võimaluse naabritele ja möödujatele muljet avaldada. Ühtlasi võib see olla praktiline koht perele puu- ja köögiviljade kasvatamiseks. Palmako usub, et kvaliteetajal on palju tahke ja värve, nagu sündmusterohkel elulgi. Palmako ei tee otsuseid aiaomanike eest, ettevõte annab lihtsalt oma parima, et muuta nende aiad erilisteks kohtadeks, kus hetked on inspireerivad ja erinevad, just nagu inimesed. Mida mitmekesisem on meie aed, seda rohkem rõõmu see meile toob.

Ajatu aiapuit

Me oleme kasutanud puitu majade ja aedade ehitamiseks juba iidsetest aegadest alates ning see on meid saatnud sajandite jooksul kogu meie arengu vältel. Igal puutükil on iseloom ja hing. Puit on soe ja kaunis ning me mõistame selle elutsüklit. Nagu meiegi, liiguvad puud eluringis, kasvades ja elades neile antud ajas.

Pidevalt korduv tsükkel teeb puidust taastuva ressursi, ressursside vastutustundlik kasutamine aga on kasvavate keskkonnaprobleemide taustal üha olulisem. Õige ja õiglase majandamise kaudu toodetud puit on kahtlemata üks parimaid valikuid meie ajal. Puit on ajatu – ühelt poolt iidne ja tuttav ning teiselt poolt selge tulevikuga ehitusmaterjal.