Ettevõttest 01

EESTI KAPITALIL ETTEVÕTE

Kuulumine Eesti suurimasse metsa- ja puidutööstuskontserni Lemeks Grupp võimaldab olla osa terviklikust tarneahelast.

Palmako AS äriidee on müüa laia valikut kõrgekvaliteedilisi puittooteid teadlikule ja keskkonda väärtustavale inimesele.

Palmako AS-il on välisesindused Rootsis, Norras, Suurbritannias, Prantsusmaal, Saksamaal ja Ameerika Ühendriikides. 93% ettevõte toodangust eksporditakse rohkem kui 30 riiki üle maailma.

Tooted 02

ÜLE 600 KVALITEETSE PUITTOOTE PALMAKOLT

Aiapuidu sortimenti kuuluvad väga erinevad tooted: mänguväljakud, kiiged, aiapaneelid, aiamööbel, praktilised ja lihtsad tööriistakuurid, laste mängumajad, romantilised ja hubased paviljonid ning grillmajad, autode varjualused ja garaažid ning muidugi aiamajad nende kõige klassikalisemas mõttes kas panipaigana või mõnusa lisaruumina oma pere jaoks või külaliste tarbeks. Palmako palkmajad sobivad nii suvemajaks kui ka elumajaks, valmistatakse ka saunamaju.

Kvaliteet 03

OLULISIM ON TOOTE KVALITEET

Parima toormaterjali, tipptehnoloogia ja tasemel oskustööjõu kasutamine võimaldab Palmako AS-il valmistada tooteid, mis sobivad ka kõige nõudlikumale kliendile.

Palmako on FSC®-sertifitseeritud. Mänguväljakutel ja mängumajadel on CE ja TÜV sertifikaadid.

Tootmine 04

NELI TIPPTEHNOLOOGIAT KASUTAVAT TOOTMISÜKSUST

Palmako AS töötleb aastas üle 200 000 m3 puitmaterjali erinevateks toodeteks. Aastate jooksul on tipptehnoloogiasse investeeritud 50 miljonit eurot. Tootmiseks kasutatakse parimaid seadmeid.

Ettevõttel on paindlikkus toota klientide enda mudeleid ka suuremates kogustes. Standardseeria mudeleid ladustatakse aasta ringi, sellega on tagatud kiired tarned kõikjale maailmas.

Müügitingimused 05

KÕRGE TUGITEENUSTE TASE

Tagamaks kiireid ja täpseid tarneid üle kogu Euroopa, on edasimüüjate jaoks aasta läbi olemas piisav laovaru. Vajadusel on võimalik transportida kaup otse lõpptarbija tagaaeda. Mitmekeelse ettevõttena suudab Palmako AS teenindada oma kliente kaheksas keeles.

Palmako AS on ettevõttena efektiivne, paindlik, kliendi-sõbralik ja jätkusuutlik.