Majad

Aiamajade kasutusvõimalused on väga mitmekesised: see võib olla lisatuba, kuhu eemalduda melust kas lõõgastumiseks või töötamiseks; koht, kuhu võib koguneda pere või sõpradega õdusat õhtupoolikut veetma; lisaruum-hoiupaik, kus hoida aiatööriistu, muruniidukit või jalgratast. Kuna maja on äärmiselt lihtne paigaldada, siis võib neile, kes haamrit käes hoida ei karda, aiamaja kokkupanemisest kujuneda meeldiv nädalalõpp pere või sõprade ringis.

Freesprussidest aiamajade seinapaksus on 19–70 mm; eelmonteeritud majade seinapaksus on 12–16 mm. Puit on tuntud kui tugev looduslik ehitusmaterjal ja taastuv ressurss. Sellel on suur mõju maja siseõhule ja niiskuse tasakaalule ning see on ka suurepärane mürasummutav materjal. Igal palgil on tänu oma looduslikule päritolule eriline iseloom. Praktiline kogemus näitab, et inimesed tunnevad end hästi majas, kus ehitusmaterjalina on kasutatud rohkesti puitu. Puitmajad on kõrgelt hinnatud, sest need loovad hubase, rahuliku ja lõõgastava keskkonna.

Puit on ka väga energiasäästlik ehitusmaterjal. Massiivpuidust ehitisel on loomulik võime säilitada soojust ja edastada seda kogu hoonesse. Võrreldes tellistest või betoonplokkidest seinakonstruktsiooniga kasutab palkmaja hoone kütmiseks tasuta päikeseenergiat. Varakevadel ja sügisel, kui päike paistab madalalt, kogub palkidest sein endasse soojust ja kannab selle öösel aeglaselt maja sisemusse, vähendades seega küttekulusid. Suvel, kui päike paistab kõrgemalt, varjavad laiad katuse üleulatused päikest, vältides seinte soojenemist. Õigesti projekteeritud palkmaja salvestab seintesse ka öise jaheduse ja säilitab kuumadel suvepäevadel meeldiva temperatuuri.
Pöörake tähelepanu ka uste ja akende kvaliteedile – paljudel Palmako majadel on praktilised madalad ja metalliga kaetud lävepakud. Sissepoole avanevad aknad on enamasti nii pöörd- kui kaldmehhanismiga, kõrgema kvaliteediga ustel-akendel on kahekordne pakettklaas. Majadel on ka kummitihendid ja metallist vihmaveerennid.
Palmako AS-i aiamajade kataloogimudelid on aasta ringi laos, et tagada kiired tarned. Peale tavatoodete pakkumise täidab Palmako ka suuri tellimusi, valmistab klientidele kohandatud mudeleid ja FSC-puidust tooteid. Tootevalikust leiab ka mitmeid lisatooteid, nagu katusematerjale, terrasse, aknaluuke, lillekaste ja palju muud.

Palmako tootevalikust leiab sobiva maja igaks otstarbeks. Otsustamisel võtke aluseks maja kasutusotstarve, valige sobiv põhiplaan ja kujundus. Seinapaksused on juba vastavalt maja suurusele ja otstarbele projekteeritud. Palmako on lähtunud eelkõige maksimaalsest kasutusmugavusest ja praktilisusest, mitte soodsaimast hinnast.
TÜHJENDA FILTER