Piirdeaed

kui vajate privaatsust

Kõik algab piirdeaiast, mis määrab ära isikliku ruumi ja loob turvatunde. Selle varjus on peidus paik, kus vaikselt argistressi välja puhata ning end oma lähedastele pühendada. Piirdeaed on Palmako Modular Garden™ lihtsaim toode, aga ühtlasi ka kogu sarja olemuslik alus. Aiapaneele on saadaval mitmes mõõdus ja disainilahenduses.  

Piirdeaia soovimisel tellige endale sobivad aiapaneelid, postid ja kinnitusvahendid. Aedade ehitamisel on võimalik valida massiiv- või liimpuidust postide vahel ning kinnitada need erinevate postijalgadega või valida veidi pikemad postid ning kaevata need maasse.  Liimpuidust posti eeliseks on tema stabiilsus ja vastupidavus ilmastikutingimustes - liimpuidust post ei kasva-kahane ega väändu. Samuti ei tule sellesse kahanemisest ja paisumisest tingitud  inetuid pikilõhesid. Postide ja postijalgade valikuga saab tutvuda jaotustes „Postid ja kinnitusvahendid“.

Näide: Allolev aed koosneb erinevatest Adele paneelidest ning kahes pikkuses aiapostidest

Maapealne paigaldus

Terrassile, betoon või kivipinnale kinnitamiseks sobivad postijalg toosiga ja postijalg küljetugedega.

Maasisene paigaldus

Juhul, kui soovid posti pinnasesse paigaldada, sobib selleks piik-postijalg. Samuti on võimalik kaevata post maasse ja kindlustada betooniga. Maasse kaevamisel tuleb arvestada sellega, et post peab olema vähemalt 1/3 pinnases ja pinnasesse kaevatud posti kõrgust on keerukam reguleerida. Samuti peab maasse kaevatud post vähem aega vastu. Posti maasse kaevamisel peab arvestama sellega, et pinnase niiskus võib kahjustada puitu ning lühendada seeläbi posti eluiga.