Palmako Modular Garden™

Palmako Modular Garden™ on Palmako moodulaia sari, mille puhul on võimalik ehitada sarja kuuluvatest paneelidest piirdeaed ning sinna lisada erineva otstarbega mahulisi mooduleid. Mooduleid on saadaval mitmete funktsioonide ja suurustega, lai valik sisaldab tooteid taimekastidest väliköökideni. Nende abil saab muuta kahemõõtmelise piirdeaia kolmemõõtmeliseks ruumistruktuuriks, mis laseb igaühel luua oma vajadustele vastava funktsionaalse, isikupärase ja mugava õueala. Võimalik on kokku panna nii tervikkomplekte kui ka tellida eraldi ainult piirdeaeda või mooduleid. Moodulaeda saab pidevalt täiendada, tellides juba ostetud ja paigaldatud lahendusele tooteid juurde.  

Modular Gardeni on Palmako eritellimusel välja töötanud professionaalsed tootedisainerid ja arhitektid. Selle disain taotleb lihtsust ja modelleeritavust, funktsionaalset väärtust täiendab elegantselt tänapäevane vorm ning võimalus valida oma aia ja maitsega harmoneeruv viimistlus. Palmako Modular Garden™  tooted on personaalsete vajaduste ja maitse järgi komplekteeritavad ning kõikvõimalike tootekombinatsioonide paigaldamine oma aeda on lihtne ja kiire kuna ei nõua saagimist, liimimist ega pahteldamist. Palmako Modular Garden™ tooted on valmistatud tipptehnoloogiliste seadmetega kvaliteetsest põhjamaisest kuusepuidust. Praktilised ja funktsionaalsed moodulaia lahendused loovad lihtsal moel aias olemise rõõmu.

4 erinevat disaini

Adele

Doris

Elly

Freia

4 erinevat suurust

1800x1800 mm

900x1800 mm

1800x1800/900 mm

1800x900 mm

Viimistlus

Puit on vastuvõtlik putukakahjustustele, niiskusele ja seenhaigustele. Nende faktorite eest puitu kaitstes on võimalik puittoodete eluiga pikendada. Modular Gardeni tooted on krunditud ja värvitud kahe kihi valge värviga. Värvimiseks kasutame moodsat flow-coat tehnoloogiat vihmutuskambri meetodil. Peale värvimist kuivavad detailid 30 m pikkuses kuivatuskambris, mis tagab kuivamisprotsessi kontrollitavuse.

 

Euroopa Liidu registreeritud disainilahendused reg-nr. 003752187-001 – 003752187-020.